13 495 bodů Do věrnostního systému

ZÁKLADNÍ PARAMETRY


Typ motoru: čtyřdobý kapalinou chlazený řadový dvouválec, DOHC
Objem: 638 ccm
Max výkon motoru (kW/PS): 39,5/54 při 7000 min-1
Hmotnost pohotovostní: 277 kg
Palivová nádrž: 15 l

Burgman 650 Executive – na křídlech luxusu

Burgman. Jméno, které se stalo synonymem luxusu na dvou kolech. Výtečné řemeslné zpracování, chytré technologie a vynikající kvalita. Pro celé generace předefinoval Burgman pojem "jízdní pohodlí".

Změny pro rok 2013 se netýkají pouze karoserie dle nejnovějších trendů, ale i rámu, brzd a motoru. Snadnost, s jakou zrychlíte, podřadíte nebo manévrujete v provozu, je obdivuhodná.

Hlavním cílem zdokonalování pohonné jednotky bylo snížení spotřeby. To se povedlo o úctyhodných 15%, díky změnám vstřikovačů, motor managementu a snížení mechanických ztrát při převodu síly na zadní kolo.

Srdce skútru tvoří osvědčený, kapalinou chlazený dvouválec o obsahu 638 cm3, který spolupracuje s inteligentním, elektronicky řízeným variátorem SECVT. Variátor SECVT výrazně odlišuje Burgman od ostatních skútrů. Máte možnost vybrat si z plně automatického "drive" režimu nebo sám měnit převodové stupně pomocí tlačítek na řídítkách, kdy řazení probíhá stupňovitě, podobně jako u běžného motocyklu s normální převodovkou. Řazení máte zcela pod kontrolou, což umožňuje sportovnější jízdu. Pokud si chcete sportovní jízdu vychutnat i v automatickém "drive" režimu, stačí přepnout do programu "power mode".

Burgman, to je zejména pohodlí, praktičnost a výborná výbava. Bohatě dimenzovaná kapotáž, elektricky nastavitelný plexištít i podvozek nabízejí dostatek pohodlí a ochrany před povětrnostními vlivy. Dvoustupňové, měkce polstrované sedlo s nastavitelnou opěrkou řidiče poskytuje dostatek opory pro Vás i spolujezdce.

Brzdy motocyklu Burgman 650 byly přepracovány pro větší účinnost a pro rok 2013 jsou již v základu vybaveny systémem ABS. Systém ABS zvýší pocit jistoty při nepříznivých podmínkách, panujících na silnici, a pomůže vyřešit nečekané situace. Jedná se o poslední generaci systému ABS, které zasahuje velmi citlivě a jemně. Neztratíte brzdný účinek, ani když do jízdy zasáhne na hranici smyku, takže vždy z brzd získáte maximum v závislosti na trakci povrchu.

Parkování usnadní elektricky sklápěná zpětná zrcátka, centrální stojan a ruční brzda. Ovládání brzdy bylo umístěno vedle sedáku řidiče, aby byla vždy blízko na dosah.

Velmi prakticky jsou vyřešeny úložné prostory. Polstrovaný kufr pod sedlem má kapacitu 50 litrů, pojme dvě integrální přilby a je osvětlený. Další úložné prostory naleznete na stranách pod řídítky. Ve velké, uzamykatelné schránce uprostřed je integrována palubní zásuvka na 12 V.

Spínací skříňka má magnetickou záklopku, ovládanou klíčem, a je vybavena elektronickým imobilizérem, který pomáhá zabránit krádeži motocyklu.

Přístrojový panel udržuje jezdce stále plně informovaného. Mezi velkými, snadno čitelnými budíky rychloměru a otáčkoměru je umístěný přehledný LCD panel. Ukazuje najeté kilometry, průměrnou spotřebu, aktuální stav paliva, teplotu chladící kapaliny, venkovní teplotu, hodiny, indikátor výměny oleje, jízdního režimu a zařazeného stupně. Nově je vybaven Eco drive indikátorem, který se rozsvítí, když je vozidlo provozováno úsporným způsobem. Pomůže jezdci naučit se techniky ke snížení spotřeby paliva.

Stupeň výbavy Executive přichází se třemi exkluzivními prvky. Jsou to vyhřívané rukojeti s ovládáním intenzity, vyhřívané sedlo a opěrka spolujezdce. Široká nabídka snadno montovatelného originálního příslušenství, navrženého přímo pro Burgman, přidá další prvky pohodlí a funkčnosti.

Ovládání nikdy nebylo tak jednoduché, síly nikdy nebylo k dispozici tolik. Každý pohyb je plynulý a elegantní. Burgman 650 - na křídlech luxusu.
více >>
Výrobce: Motocykly. Kód produktu: P00482

Na dotaz

Technické parametry

typ motoru čtyřdobý kapalinou chlazený řadový dvouválec, DOHC
zdvihový objem (cm3) 638
vrtání x zdvih (mm) 75,5x71,3
max. výkon (kW/PS) 39,5/54 při 7000 min-1
max. kroutící moment (Nm) 58,4 při 4 750 min-1
spouštěč elektrický
objem nádrže (l) 15
spotřeba (l/100 km) 4,8
převodovka/sek.převod variátor (CVT)
rozměry délka/šířka/výška (mm) 2265/810/1420
rozvor (mm) 1585
světlá výška (mm) 125
výška sedla (mm) 760
pohotovostní hmotnost (kg) 277
odpružení předního kola Teleskopická vidlice, vinutá pružina, olejový tlumič
odpružení zadního kola Kyvná vidlice, vinutá pružina, olejová tlumič
brzdy přední kotoučová, dvojitá, systém ABS
brzdy zadní kotoučová, jednoduchá, systém ABS
pneumatiky přední 120/70R-15 M/C 56H bezdušová
pneumatiky zadní 160/60R-14 M/C 65H bezdušová
emisní norma Euro 4
emise CO2 (g/km) 109
bezpečnostní zapalování SAIS ano