Novinka

3 050 bodů Do věrnostního systému

V komisním prodeji Vám nabízíme Suzuki BURGMAN 200 2014 v krásném stavu a nízkým počtem najetých KmSuzuki Burgman, to vždy bylo a je synonymum komfortu a pohodlí. Rychlý a překvapivě obratný Burgman 200 nabízí luxus, jaký byste očekávali od daleko větších skútrů.

Elegantní kompaktní a štíhlá stavba dává skútru vynikající hbitost, ovladatelnost a svobodu v ucpaných městských ulicích. Přitažlivý design je zároveň účelný i moderní a poskytuje vynikající ochranu před větrem a nepohodou. Burgman 200 ABS, vyrobený s využitím nejmodernějších technologií, mění přecpanou městskou džungli i každodenní příměstské dojíždění v zábavu.

Lehký a kompaktní 200cc motor s automatickou převodovkou má dostatek síly pro živou akceleraci po městě i rychlou příměstskou jízdu po dálnici. Elektronické vstřikování palivazaručuje čisté spalování, spolehlivé starty, nízkou spotřebu paliva a vysoký, snadno ovladatelný výkon. Štíhlá stavba s novým přitažlivým, atraktivním designem dává skútru překvapivě vysokou obratnost a přesné ovládání, když se proplétáte beznadějně ucpanými ulicemi.

Komfortně nastavený podvozek s velkým 13palcovým předním kolem se bez problémů vypořádá se všemi výmoly, přejezdy, kanály a nerovnostmi na silnici.

Výrobce: Motocykly. Kód produktu: P00552

61 000 Kč S DPH

Na dotaz