Novinka

2 950 bodů Do věrnostního systému

Nabízíme KAWASAKI ER-6N 2007 v komisním prodeji! 
VÝKON V TP JE 25KW! motocykl má sady na plný otevřený výkon.
Snížené sedlo, ale možnost dát do původního nastavení.
Velice málo jezděná, pravidelně servisovaná, stav zachovalý, malé oděrky viz fotografie.

Mrštná, mála-velká motorka, ideální do městského provozu, víkendové projížďky po horách, občasné dálkové cestování za hranice i na začátky na okruhu. Skvělá volba jako první moto pro všechna pohlaví a věkové kategorie.

Velmi efektní design motocyklu ER-6n se snaží zaujmout především mladé motorkáře, pro které je stroj určen. Tvůrci hledali inspiraci u takových ikon, jako jsou stroje Benelli (tvar bočních krytů chladiče) či Buell (tlumič výfuku pod motorem), a syntézou těchto prvků vznikl poměrně originální kus. Pohled na ER-6n zpředu ve mně vyvolává pocit, že koukám na nějakého tvora ze světa hmyzu. Maska okolo vertikálně situovaného světlometu připomíná kusadla a řídítka se zrcátky jsou jako tykadla.

Malé náznaky kapotáže ve tvaru bumerangu mají integrované směrové světlomety a do jisté míry jsou i praktické, protože se snaží odvádět proudící vzduch okolo kolen. Tento prvek převzali oba větší bratři, Z750 i Z1000. Červený rám má pod sedlem na pravé straně trochu netradičně uchycenou zadní tlumící jednotku a spolu s tlumičem výfuku ve tvaru nábojnice přitahuje pohledy náhodných kolemjdoucích k bližšímu prozkoumání.

O palubce se v tomto případě dá hovořit jako o jednom sdruženém budíku, který je rozdělen na horní analogový otáčkoměr s digitálním tachometrem na spodní hraně. Naopak velké plus má ER-6n za možnost nastavit si pozici obou páček, brzdy i spojky.

Výrobce: Motocykly. Kód produktu: P00554

59 000 Kč S DPH

Na dotaz