Představujeme Ducati Unica: program pro ty, kteří chtějí postavit jedinečnou Ducati svých snů. více

Výrobce: DUCATIKód produktu: P02769Doprava a platba

Ducati oznamuje vytvoření Ducati Unica, nového programu přizpůsobení pro ty, kteří chtějí navrhnout a postavit si svůj vlastní exkluzivní a jedinečný motocykl, který bude světovým unikátem.

S podporou profesionálů týmu Ducati Unica bude nastíněn proces přizpůsobení, který definuje každý detail: ušlechtilé materiály, speciální povrchové úpravy, speciální barvy a doplňky Ducati Performance . Vše v souladu se stylistickými kritérii, které identifikují skutečnou Ducati. 

Andrea Ferraresi, ředitel Centro Stile Ducati : „Design je charakteristickým prvkem našich výtvorů.

Chtěli jsme dát Ducatisti šanci, aby se ještě více ztotožnili se svým vlastním motocyklem, aby bylo přímým vyjádřením individuálního stylu každého člověka. Proto jsme vytvořili Ducati Unica, exkluzivní program, který svědčí o dokonalosti Made in Italy, jehož je Ducati zástupcem ve světě. Vzrušující a nezapomenutelný zážitek z přizpůsobení, který můžete zažít přímo v našem Centro Stile. Okamžik, kdy Ducatisti konečně uvidí svůj motocykl, je pro nás v Centro Stile velmi vzrušující zážitek, což je zdrojem velké hrdosti."

Každá Ducati Unica je svému majiteli doručena s certifikátem jedinečnosti , který potvrzuje její originalitu a zajišťuje její nereplikovatelnost.

Úroveň jedinečnosti a obsedantní pozornost k detailu každého projektu Ducati Unica znamená, že společnost může každý rok přijmout pouze extrémně omezený počet požadavků , a to pouze ty, které jsou považovány za v souladu s hodnotami značky.

Nedílnou součástí projektu jsou prodejci Ducati. Jejich kontaktováním budete moci získat informace potřebné k vyžádání přístupu k programu, který je celosvětově rozšířen a vztahuje se na veškerou řadu modelů Ducati.

Neváhejte nás tedy kontaktovat, společně vybereme motocykl, který bude Vaším splněným snem.