31 059 bodů Do věrnostního systému

621 190 Kč

Svalnatý, sportovní, extravagantní a zároveň elegantní, schopný kdekoli přitáhnout pozornost. více

Výrobce: DUCATIKód produktu: P04036Doprava a platba

Svalnatý a extravagantní

Svalnatý, sportovní, extravagantní a zároveň elegantní, schopný kdekoli přitáhnout pozornost. Diavel V4 spojuje zdánlivě vzdálené technické, dynamické a stylistické rysy typické pro sportovní naháče a výkonné cruisery. Vzrušující parametry motoru V4 Granturismo se snoubí s agilitou a dynamikou, jaká u takového motocyklu překvapí. Diavel V4 využívá hlíníkový monokokový rám a jednostrannou kyvnou vidlici, což v kombinaci s lehkostí motoru V4 Granturismo dává pohotovostní hmotnost bez paliva jen 223 kg. To je o 13 kg méně v porovnání s Diavelem 1260 S.

V centru pozornosti

Motor V4 Granturismo je srdcem Diavelu V4 a umožňuje mu naplno vyjádřit svou osobnost. Čtyřválcový motor Ducati zaručuje vysoký výkon v kombinaci s plynulostí a pravidelností ve všech otáčkách. Zapalovací strategie Twin Pulse spolu se speciálním výfukovým systémem neomylně definuje zvuk motoru V4 Granturismo. Při vývoji V4 Granturismo se myslelo i na snížení spotřeby paliva a tepelný komfort posádky. Obojí zajišťuje rozšířený deaktivační systém zadních válců, který se spíná při zastávkách s běžícím motorem.  Rekordní intervaly kontroly seřízení ventilů na 60 000 km a výměny oleje každých 15 000 km nebo 2 roky znamenají jediné: více času na ježdění a radost z jízdy.

Krása detailu

Vzhled nového Diavelu V4 ctí charakteristické rysy předchozí generace: nahrbená silueta palivové nádrže, výrazné boční přívody vzduchu a lehká záď. LED denní svícení vpředu má tvar dvojitého C. Zadní světlo se skládá z řady bodových LED světel pod ocasem s originálním designem, který opakuje dvojité C z DRL.  Nová pětipaprsková kola s opracovaným profilem jsou také zásadním stylistickým prvkem Diavelu V4.