Objednání zboží

Objednání zboží probíhá elektronickou poštou prostřednictvím objednávkového formuláře. Prosíme o vyplnění e-mailové adresy a telefonního čísla pro možnost potvrzení objednávky a upřesnění termínu dodání.

Dodání zboží

Společnost M.C.F.cz, s.r.o. nabízí dvě možnosti dodání zboží:

  1. Zásilková služba PPL – v případě zásilkové služby PPL účtujeme poštovné ve výši 120 Kč. Pokud hodnota Vaší objednávky přesáhne 2 000 Kč, máte v tomto případě dopravu zdarma.
  2. Zásilka na Slovensko - v tomto případě zajišťuje přepravu zásilková služba Geis a poštovné činí vždy 220 Kč.

Možný je také osobní odběr přímo v provozovně firmy ve Slušovicích na ulici Pod Veselou 690. Úložní doba zásilky je však 7 dní!

Zboží dodáváme běžně do dvou pracovních dnů. Pokud je doba dodání delší, upozorníme Vás na Vámi zadaný kontakt.

Platební podmínky

Úhrada probíhá při dodání zboží. V případě zásilkové služby je daňový doklad (faktura) přiložen ke zboží, které je zasláno dobírkou. Od 1.3.2017 jsme zapojeni do elektronické evidence tržeb.
Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Výměna zboží

Pokud jste zvolili špatnou velikost, a pokud do 14 dnů zašlete nepoškozené a nepoužité zboží zpět, obratem Vám jej vyměníme za Vámi požadovanou velikost. Doporučujeme však předběžnou vzájemnou domluvu e-mailem nebo telefonicky. Účtujeme pouze náklady na přepravu, tj. 120 Kč.

Reklamace

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek použití nebo opotřebování, v původním obalu zaslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží vrátí prodávající obratem zpět zákazníkovi odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné apod.).

Ochrana osobních údajů

Provozovatel prohlašuje, že veškeré údaje osobní povahy (jméno, příjmení, tel.čísla, emailovou adresu a poštovní adresu) jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu firmy M.C.F. cz s.r.o. a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromaždovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

Při nakládání s osobními daty se M.C.F. cz s.r.o. zavazuje řídit Zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Pokud nastane obchodní případ, kdy je nutné předat osobní informace zákazníka dodavateli, M.C.F cz s.r.o. se zavazuje, že tyto informace předá až po předchozím odsouhlasení daným zákazníkem. Bez souhlasu není možné jakékoliv informace osobního charakteru předávat.
Zákazník využíváním služeb M.C.F. cz s.r.o. dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Při registraci jsou požadovány základní informace zákazníka, které se dále doplňují při provedení objednávky. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace) a to písemnou formou na info@mcf.cz.

Přístup registrovaným zákazníkům do obchodu a možnost objednávek jsou chráněny přístupovým heslem, které zná pouze registrovaný zákazník. Proto, prosíme, nenechávejte toto heslo volně přístupné ostatním osobám, aby nemohlo dojít k jeho zneužití a následně ke zneužití Vaší registrace a Vašich údajů. Za zneužití přístupového hesla provozovatel nenese žádnou odpovědnost.
Zákazník využíváním služeb M.C.F.cz, s.r.o. dává souhlas k zasílání elektronických newsletterů a dotazníků na e-mailovou adresu uvedenou v jeho objednávce. Z odběru newsletterů se lze odhlásit formou odpovědi na e-mailovou adresu, ze kterého tento zákazníkovi přišel.

 

Věrnostní slevový systém

Systém věrnostních bodů se nevztahuje na motocykly. Věrnostní body se zákazníkovi připočítají pouze z nákupu provedeného přes e-shop www.mcf.cz po uplynutí lhůty 14 dnů od zaplacení zboží.

V Obchodě uplatňujeme Cashback programy společnosti Lyoness (3% Cashback) a Sphere (5% normal, 10% VIP Cashback).  Nakupujte v obchodech s možností Cashback a pokaždé profitujte z Cashbacku a Shopping Points.

Slevy se nevztahují se na akční a zlevněné zboží, slevy nelze sčítat.