Společnost M.C.F. cz s.r.o působí na českém trhu od roku 1997. Začínali jsme s dovozem a prodejem motocyklů. Postupem času se na nás naši spokojení zákazníci začali obracet s požadavky na motoboty, přilby a další doplňky. Začali jsme se proto orientovat i na dovoz motodoplňků na český trh.V současné době jsme výhradními dovozci mnoha světově známých značek:

Přilby: SCORPION, ASTONE,  JUST1, ORIGINE, ČZ
Boty: TCX, FORMA, ELEVEIT, XPD
Oblečení: RICHA, DAINESE, REBELHORN, ELEVEIT, DUCATI, SUZUKI 
Oblečení MX a Enduro: ALIAS MX, JUST1, ČZ
Chrániče: ZANDONA, ACERBIS, DAINESE, FOX
Volný čas: VR 46, TONY CAIROLI, TM RACING, ALIAS MX, JUST1, ALPINESTARS, FOX, ČZ, TCX, DAINESE, DUCATI, SUZUKI
Doplňky: BRAKING, GIVI, SCALVINI RACING, BRAKING, MOTUL
Motocykly: DUCATI, SUZUKI, ČZ, MALAGUTI, LAMBRETTA, SOMOTO, HONDA REDMOTO

V roce 2006 jsme se stali dealerem motocyklů značky TM Racing. Jedná se o Italskou malosériovou výrobu motocyklů určených pro MX a Enduro sport.
V roce 2012 jsme se přestěhovali do nové moderní prodejny s celkovou rozlohou 2200m2, přičemž samotná prodejna a servis motocyklů má plochu 1150m2, velkoobchodní sklad má plochu 1050m2.
Od roku 2013 jsme se též stali oficiálními dealery motocyklů DUCATI a SUZUKI s autorizovaným servisem těchto renomovaných značek.
Následující rok jsme začali jednání o výrobě nových licenčních motocyklů značky ČZ a následující rok 2015 přišla na svět nová modelová řada ČZ MX a XC včetně oficiální kolekce oděvů a příslušenství.
V roce 2020 jsme se stali oficiálními dealery italských motocyklů a scooterů značky MALAGUTI a LAMBRETTA taktéž s autorizovaným servisem.
Rok 2021 byl pro nás významným, jelikož jsme začali spolupracovat se světovou značkou DAINESE.

S velkou pomocí našich obchodních partnerů, jsme námi dováženým značkám vydobyli na českém trhu významné postavení. Cílem naší firmy je dodávat na český trh kvalitní produkty jednotlivých značek pro všechny cílové skupiny zákazníků. Nabízené zboží se snažíme mít po celý rok skladem, abychom byli schopni uspokojit všechny požadavky zákazníků.

Chtěli bychom zde poděkovat všem našim obchodním partnerům za dosavadní a budoucí spolupráci při rozvoji naší firmy.

Od 1.3.2017 jsme zapojeni do elektronické evidence tržeb. 

Malo / velkoobchod moto příslušenství