Suzuki Road Show 2023 - MCF Slušovice

Suzuki Road Show 2023 - MCF Slušovice

Přijeďte si první červencový den vyzkoušet nové Suzuki modely v rámci tradiční akce SUZUKI ROAD SHOW. Nebudou chybět osmistovkové novinky - V-Strom 800 DE z kategorie cestovních endur a nahatá GSX-8S. Vyzkoušet můžete i jedinečný sportovně cestovní model GSX-S1000GT!

Čtěte další informace.


DUCATI TOUR 2023 - Zkušební jízdy motocyklů v M.C.F. cz

DUCATI TOUR 2023 - Zkušební jízdy motocyklů v M.C.F. cz

Nenechte si ujít letošní testovací jízdy Ducati ve Slušovicích! Tento rok jsme pro Vás připravili 9 motocyklů DUCATI! - DesertX, Multistrada V2S & V4 Rally, Panigale V4S, Diavel V4, Streetfighter V2 & V4S, Scrambler Nightshift 2G a Monster 35 kW. Trasa povede tradičně klikatými silnicemi do Luhačovic a zpět. Po projížďce se můžete těšit BBQ burger nebo další grilované pokrmy.

Tento rok se akce koná v sobotu 10. června 2023 a individuální jízdy lze telefonicky dohodnout i na pátek 9. června.

Získejte další informace.


Ducati SEASON OPENING 2023 - sobota 15. dubna

Srdečně vás zveme na záhájení sezony s MCF.cz - Ducati Season Opening 2023, které se koná 15.4.2022! Otevírací doba je v rámci této akce prodloužena od 9 do 14 hodin. Můžete se těšit na motocykly Ducati, slevy na veškerý nezlevněný sortiment 10 %! Ke zkušební jízdě na trase MCF Slušovice - Luhačovice bude připraven motocykl Ducati Monster 35 kW - pro začínající motorkáře a Ducati Desert X. Jízdy začínají v každou celou hodinu.


M.C.F. cz Vás odmění za věrnost

Ceníme si věrných zákazníků a proto Vám z objednávky nad 1000 Kč poskytneme slevu 5% na další nákup. Jediné co proto musíte udělat, je zaregistrovat se v našem e-shopu, abychom mohli Vaše slevy evidovat a započítat. Věrnostní program se tedy vztahuje pouze na registrované zákazníky, kteří nakupují online*. Slevové body jsou vždy připsány až po uplynutí lhůty 14 dnů - pro případ, že byste se zbožím nebyli spokojeni a chtěli jej vrátit. Je to jednoduché a výhodné - čím častěji nakupujete, tím více ušetříte...

*Věrnostní program se nevztahuje na nákup motocyklů.

*Věrnostní program se vztahuje pouze na nákup přes náš e-shop.

Carte

Jsme partnerem programu CARTE a poskytujeme slevy držitelům karet s logem CARTE.

Sphere

Jsme partnerem věrnostního programu Sphere a poskytujeme výhody a slevy držitelům karet s logem Sphere.