Monster

"Better, Faster, Monster. Kultovní motocykl, nezaměnitelná silueta která přetrvává více než 20 let. Nyní ještě výkonnější, plný technologií a přitom stále ikonický Monster."

Rychlé info
DUCATI Monster (2022)DUCATI Monster (2022)

DUCATI Monster (2022)

Na dotaz
303 000 Kč
Originální recept Nový Monster představuje veškerou podstatu Ducati v nejlehčí, nejkompaktnější a nejzákladnější možné formě. Můžete to…
Rychlé info
DUCATI Monster + (2022)DUCATI Monster + (2022)

DUCATI Monster + (2022)

Skladem
311 000 Kč
Nová kapitola Nový Monster zcela jistě představuje novou kapitolu v pojetí kategorie naked-biků Ducati. Rám je jasně inspirovaný…

DUCATI Accessories - katalog doplňků na motocykly

Vaše Ducati je víc než jen obyčejný motocykl. Personalizací do něj vložíte část svého stylu a vytvoříte jedinečný kus, který ještě víc odpovídá vašim představám a zaměření. V online konfigurátoru si můžete sestavit motocykl z aktuální modelové řady. Hotový motocykl můžete uložit, podělit se o výsledek s přáteli nebo nám jej poslat pro vypracování cenové nabídky.


konfigurátor

Ducati katalog doplňků je k dispozici jak na aktuální modelovou řadu, tak na starší modely motocyklů. Zvolíte model motocyklu, rok výroby a ihned vidíte doplňky, které jsou v nabídce. Pokud si přejete zjistit dostupnost a cenu v korunách, sdělte nám kód poptávaného dílu (např. 96990909B) po telefonu 734 259 059 nebo e-mailu motorky@mcf.cz.

příslušenství Ducati

Katalog příslušenství Ducati lze stáhnout také v PDF ZDE.