Přemýšlíte o motocyklu novém či ojetém, ale chybí Vám hotovost? Nabízíme financování pečlivě vytvořené na míru právě pro Vás. 

ČSOB Leasing, a.s., Vám nabízí jako klientovi možnost volby finančního produktu k financování koupě motocyklů různých značek dle vašich konkrétních požadavků od finančního leasingu po úvěrové financování. Nabídka pojištění nejen motocyklu, ale i řidiče, zavazadel a právní ochrany je samozřejmou součástí nabídky financování, kterou vám rádi nezávazně zašleme.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Rychlé info
FINANCOVÁNÍ NA MÍRU

FINANCOVÁNÍ NA MÍRU

Přemýšlíte o financování na nový či ojetý motocykl z důvodu nedostatku financí? Neváhejte nás kontaktovat níže v poptávkovém formuláři.…