Všechny vás srdečně zveme na DUCATI TOUR, která se koná v sobotu 7.5.2022!
Můžete se těšit na několik nových modelů naší oblíbené značky Ducati, přátelský kolektiv a to nejdůležitější- projížďky na nových motocyklech.
Nemine Vás nová Multistrada V4S Full, Streetfighter V4S, Multistrada V2S, Hypermotard RVE, Scrambler Urban Motard a pro začínající motorkáře také Monster 35 kW!
Přidejte se k nám, abychom odstartovali sezónu 2022 s mašinami, které za to prostě stojí.

Můžete se těšit na tyto motocykly:
- Multistrada V4S Full
- Multistrada V2S
- Streetfighter V4S
- Hypermotard RVE
- Scrambler Urban Motard
- Monster 35 kW

V níže přiloženém odkazu je rezervační portál na motocykly:

https://www.ducati-czech.cz/kalendar-akci/ducati-tour-2022-slusovice_45/

Testovací den pořádaný společností M.C.F. cz, s.r.o. proběhne v sobotu 7. května 2022 od 9 do 18 hodin! před obchodem M.C.F. ve Slušovicích u Zlína.
Testovací jízdy budou probíhat formou individuálních jízd po předem vyznačeném okruhu v běžném provozu. Trasa povede tradičně klikatými silnicemi do Luhačovic a zpět.
Pomocí rezervačního systému bude možné rezervovat 1 jízdu, další pak přímo na místě v závislosti na vytíženosti testovacích motocyklů. 
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu prezentovaných modelů bez předchozího upozornění!
V rámci akce Ducati Tour 2022 nabídneme slevu 10% na nezlevněné doplňky a oblečení Ducati i další značky z našeho sortimentu. Po celý den bude probíhat také testování přileb Scorpion, které můžete zkusit při jízdě na vlastním nebo testovacím motocyklu.

SOUTĚŽ O JÍZDY ZDARMA!
Vyhrajte jízdu na motocyklu Ducati Monster zdarma! Šanci na výhru můžete sami ovlivnit! Jak to bude probíhat? Ze všech účtenek za provedené nákupy na prodejně MCF.cz dne 7.5.2022 vybereme jednu s nevyšší částkou nákupu v čase 9:00-13:00 a druhou účtenku s nevyšší částkou nákupu v čase 13:00-18:00. Oba výherci si mohou půjčit nový Ducati Monster na hodinu jizdy v předem dohodnutém čase.

PODMÍNKY ÚČASTI NA TESTOVÁNÍ
• věk minimálně 21 let
• občanský průkaz
• řidičský průkaz sk.A bez omezení kW, případně 35 kW
• podepsané prohlášení jezdce
• složení kauce 40.000 Kč v hotovosti na místě
• zaplacený poplatek za jízdu: 1500 Kč v hotovosti

Vlastní vybavení - přilba, motocyklová bunda a kalhoty s chrániči nebo kombinéza, rukavice
Zájemce o testovací jízdu je povinen před jízdou složit v hotovosti vratnou kauci a poplatek za jízdu dle zvoleného modelu. Všechny motocykly jsou havarijně pojištěné se spoluúčastí 10%.
Kauce bude po jízdě vrácena, v případě poškození motocyklu z ní bude hrazena škoda nebo spoluúčast, která činí minimálně 10.000 Kč.
Poplatek za jízdu bude zákazníkovi odečten z kupní ceny motocyklu zakoupeného u pořadatele akce do 3 měsíců od zkušební jízdy.
Prodejna bude otevřena dle aktuálního platného nařízení vlády v konkrétní den.
Pro objednání motocyklů na určité časy nás neváhejte kontaktovat na telefonní číslo 734 259 059.